• sms softwareسامانه پيام كوتاه الماس يك سيستم كاملا منحصر به فرد است كه توسط تيم برنامه نويسي الماس تهيه شده است. از قابليت هاي منحصر آن سرعت فوق العاده بالا در ارسال پيام و همچنين مشخص نمودن لحظه اي  وضعيت پيام ارسالي مي باشد.
    اين سامانه از معدود سامانه هايي است كه در كشور به صورت انحصاري و كاملا متفاوت طراحي و برنامه نويسي شده است و تيم برنامه نويسي به صورت مداول در حال افزودن امكانات جديد به به روز رساني سيستم مي باشند به همين دليل توانسته است تا كنون بيش از 300 نماينده و 800 كاربر فعال در كشور داشته باشد.                                                         دريافت اطلاعات بيشتر...
  • full shopping cartفروشگاه ساز الماس سيستم فارسي و ويرايش شده كامپوننت جهاني و محبوب VirtueMart مي باشد كه توسط تيم الماس فارسي، بهينه سازي و براي استفاده ايرانيان عزيز بومي سازي شه است.
    اين سيستم به دليل پشتيباني بسيار قوي و امكانات منحصر به فرد آن توانسته است جايگاه مناسبي در بين سيستم هاي فروشگاه ساز كه در اينترنت موجود است داشته باشد.                                                                              اطلاعات بيشتر...
امروز: چهارشنبه, 01 شهریور 1396
home user sms mail

مراحل سفارش نمایندگی سامانه پیام کوتاه

برای دریافت نمایندگی می بایست اقدامات زیر را انجام دهید:

- ابتدا سطح نمایندگی مناسب فعالیت خود را انتخاب نمائید. - فرم تعهد را دانلود (برای دانلود کلیک نمائید) و پس از امضا و در صورت وجود مهر شرکت, فرم امضا شده و اسکن شناسنامه و اسکن کارت ملی خود ر به آدرس این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید ارسال نمائید.
- برای استعلام خط مورد نظر خود با شماره 09155339756 تماس حاصل نموده یا به ایمیل این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید مکاتبه نمائید.
- پس از مشخص شدن هزینه نهایی و ارسال تعهد نامه هزینه مربوطه را از طریق فرم پرداخت آنلاین و یا یکی از شماره حسابهای زیر واریز نمائید:

بانک ملت به شماره حساب 1434094157 و شماره کارت 6104337080816562 بنام مجتبی عابدی پور

وایز و کد پیگیری را ارسال نمائید.
در کمتر از 4 ساعت سامانه فعال و در اختیار شما قرار خواهد گرفت.


سورس سامانه پیام کوتاه

چنانچه تمایل به راه اندازی سامانه پیام کوتاه و مدیریت مستقل آن و همچنین ارائه نمایندگی دارید می توانید با خرید سامانه پیام کوتاه الماس به صورت مستقل در این زمینه فعالیت نمائید.

نرم افزار با پشتیبانی و شرایط مناسب ارائع می گردد و شما همواره می توانید از به روز رسانی مداوم نرم افزار و همچنین خصوصی سازی استفاده نمائید.

توسط سامانه در وبسایت شما, شما به صورت مستقل می توانید با سرویس دهندگان همکاری نموده, خطوط پیام کوتاه را خریداری و به مشتریان ارائه نمائید.

هیچ محدودیتی در تعداد کاربران و نمایندگان شما نخواهد بود.

همچنین در صورت تمایل با خرید سامانه می توانید از نرخ ویژه برای خرید خطوط و همچنین پیامک (تا 79 ریال) استفاده نمائید.

 

چرا نمايندگي پيام كوتاه الماس

در صورتي كه تمايل به ارائه خدمات پيام كوتاه به مشتريان خود داريد مي توانيد با دريافت نمايندگي مستقل فعاليت خود را با كمترين هزينه شروع كنيد.
مزاياي نمايندگي سامانه پيام كوتاه الماس:
ارائه تخفيف فوق العاده كه نماينده قادر به رقابت با ديگران باشد.
اكنون در كشور بيش از 400 نماينده فعال، فعاليت مي نمايند.
كسب نمايندگي با حداقل سرمايه: شما به نسبت سرمايه خود مي توانيد پنل نمايندگي مناسب را تهيه نمائيد
بدون نياز به پيش خريد خطوط: در نمايندگي سامانه پيام كوتاه الماس هيچ اجباري به پرداخت هزينه اضافي براي پيش خريد خطوط نيست و مي توانيد با خطوط اشتراكي شركت كار خود را آغاز نمائيد.
ادامه مطلب: چرا نمايندگي پيام كوتاه الماس

نمايندگي سامانه پيام كوتاه الماس

شما با استفاده از نماينگي سامانه پيام كوتاه الماس مي توانيد:
- سامانه را در سايت خود تنظيم نمائيد.
- پلانها با دسترسي هاي متفاوت ايجاد كنيد.
- كاربر را بر اساس پلان خاص ايجاد و از وي بر اساس پلان مربوطه هزينه دريافت كنيد.
- نرخ ارسال كاربر خود را تنظيم نمائيد.
- سياست هاي نرخ گذاري خود را براي ارسال پيام كاربران خود بكارگيري نمائيد.
- صفحه ورود و عنوان و كپي رايت سامانه را به دلخواه تغيير دهيد.

مزيتهاي نمايندگي سامانه پيام كوتاه الماس:
- در دريافت نمايندگي سامانه پيام كوتاه الماس شما ملزم به خرد خط اختصاصي با رنج پائين و هزينه هاي بالا نيستيد و مي توانيد از خطوط رايگان سامانه استفاده نمائيد.
- مي توانيد بر اساس سياست نرخ گذاري خود، نرخ پيام كاربر را تنظيم نمائيد.
- مي توانيد بر اساس سياست خود پلانهاي سامانه را با دسترسي هاي متفاوت تعيين كنيد.
- در نمايندگي سامانه پيام كوتاه الماس نيازي به صرف هزينه هاي بالا براي پيش خريد خطوط اختصاصي نيست.
- در سامانه پيام كوتاه الماس نيازي به خريد افزونه هاي پرداخت آنلاين و ... با هزينه هاي بالا نيست.
- در نمايندگي سامانه پام كوتاه الماس نرخ ارسال پيام شما بسته به ميزان شارژ لحظه اي شما نيست.
- براي تنظيم بارگزاري سامانه از سايت شما هيچ هزينه اي دريافت نمي شود.
- در نمايندگي سامانه پيام كوتاه الماس شما يك دامنه ir و يك هاست 100 مگابايتي رايگان براي تنظيم سامانه دريافت مي نمائيد.- در سامانه پيام كوتاه الماس شما هيچ هزينه اي براي ايجاد نماينده مويرگي پرداخت نمي كنيد.
- در اين سامانه شما براي تغيير دامنه خود هيچ هزينه اي پرداخت نمي كنيد.
- در سامانه پيام كوتاه الماس شما به راحتي مي توانيد كپي رايت، عنوان و حتي صفحه ورود سامانه را ويرايش و به نحو دلخواه تغيير دهيد.
- شما مي توانيد يوزر و رمز عبور DEMO منحصر و حتي با نام سايت خود براي دسترسي آزمايشي تخصيص دهيد.
- در سامانه پيام كوتاه الماس شما به راحتي مي توانيد خط مورد نظر را براي ديگر كاربران خود نيز تخصيص دهيد.
- در اين سامانه نماينده به راحتي مي تواند مالكيت خطوط اختصاصي خريداري شده را تغيير داده و خط را براي ديگر كاربر خود تخصيص دهيد.
- در سامانه پيام كوتاه الماس شما در چند ثانيه مي توانيد خط اختصاصي ثبت نمائيد.
- در سامانه پيام كوتاه الماس مي توانيد بطور همزمان از سرويس دهندگان مختلف خطوط 1000، 2000، 3000، 5000 استفاده نمائيد و ارسال پيام داشته باشيد.

سامانه پيام كوتاه الماس

معرفي سامانه پيام كوتاه الماس:
  sms softwareسامانه پيام كوتاه الماس يك برنامه تحت وب است كه توسط تيم برنامه نويسي الماس اجرا شده است.
اولين نسخه اين سامانه در ابتداي سال 1390 به بهره برداري رسيد و تا كنون با پيشرفت و به روز رساني مداوم توانسته است جاي خود را در كشور به نحو مطلوبي باز نمايد. چنانكه شاهد هستيم در اكر نقاط كشور از اين سامانه استفاده مي شود و رضايتمندي كاربران را از آن در سرعت، كيفيت و دقت ارائه خدمات شاهد هستيم.
چندين نهاد و اداره دولتي و سازماني از اين سيستم براي موارد اطلاع رساني، ارتباطي و حتي امينيتي استفاده مي نمايند كه در سايت تعدادي از آنها معرفي گرديده اند.

امكانات سامانه پيام كوتاه الماس:
sms softwareسامانه پيام كوتاه الماس با به روز رساني مداوم در حال ارتقاء بوده كه روز به روز بر امكانات آن افزوده مي گردد لذا امكانات ذكر شده زير از خصوصيات كنوني سامانه بوده كه با حمايت شما كاربران گرامي و ارائه نيازهاي خود، روز به روز امكانات جديدي به سامانه افزوده مي گردد... جزئيات بيشتر ...
SMSPanelLoginSMSExDownload

اخبار و اطلاعيه ها:
{aclistofitems=article,DESC,184,8}
امكانات اضافه شده جديد:
{aclistofitems=article,DESC,21,10}